Kategorie

Kamizelka stawu barkowego typu „Dessault” SP-2181

  • Kod: 2468
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: ARmedical
  • Cena: 134,50 zł
    • Wybierz rozmiar:
    szt.
  • Poleć produkt
Kamizelka stawu barkowego typu „Dessault” SP-2181

Wykonana z innowacyjnej, ultralekkiej, oddychającej pianki obszytej dwustronnie delikatną tkanina przyjazną dla skóry. Materiał charakteryzujący się dużą absorpcją potu oraz efektywnym odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz.

- Zapewnia doskonałą stabilizację i unieruchomienie pooperacyjne stawu barkowego
- Zalecana przy  urazach okolicy obręczy barkowej wymagających odciążenia lub unieruchomienia
- Stosowana przy kontuzji obojczyka, ramienia oraz złamaniach w obrębie obręczy barkowej, złamaniach górnej kości ramiennej bez przemieszczenia, zwichnięciach i skręceniach stawu barkowego i łokciowego
- Stosowana w procesie doleczania chorób zapalnych, zwyrodnieniowych i urazów stawu ramiennego jak również doleczanie uszkodzeń stożka rotatorów (zespołu mięśnia nadgrzebieniowego)

Ogromna zaletą materiału z którego wykonana jest kamizelka jest fakt, iz pomimo wielokrotnego przyklejania/odklejania rzepu materiał nie "mechaci" się. Dzięki zastosowaniu unikalnej konstrukcji wyrobu, istnieje możliwość indywidualnego, łatwego i precyzyjnego dopasowania kamizelki do ciała pacjenta. Dzięki zapinaniu na rzepy umożliwia precyzyjnie ustawienie pozycji zabezpieczonej kończyny.

Uniwersalna na prawe lub lewe ramię.

Rozmiar:
(mierzyć: obwód wokół klatki piersiowej):
S: 60 -70cm;
M: 70 – 80cm;
L: 80 – 90cm;
XL: 90 – 105cm,
XXL: 105 -120cm;
XXXL: 120-135cm

 
Przeciwwskazania: Kamizelki nie należy stosować w przypadku otwartych ran, otarć naskórka, egzem skórnych, kiedy zastosowano maści lub żele rozgrzewające.

Sposób konserwacji: Prać ręcznie w temperaturze do 40oC. Nie stosować wybielaczy, nie chlorować, nie prasować, nie prać chemicznie.