Kategorie

Komora inhalacyjna z maską OptiChamber Diamond Philips Respironics

  • Kod: 2436
  • Dostępność: Dostępny
  • Producent: Philips
  • Cena: 79,60 zł
  • Poleć produkt

Komora inhalacyjna z maską OptiChamber Diamond Philips Respironics

Komora inhalacyjna OptiChamber Diamond jest mniejsza niż większość typowych komór inhalacyjnych, zawiera ustnik, przejrzystą, antystatyczną komorę oraz zawór niskooporowy, który pomaga zmierzyć liczbę oddechu i wstrzymanie oddechu. Do używania sterydów wziewnych, a także długo działających leków podawanych za pomocą inhalatora ciśnieniowego z dozownikiem. Intuicyjna budowa OptiChamber Diamond polepsza dostarczanie leków i możliwość stosowania u pacjentów w każdym wieku, w domu lub w szpitalu.

- Poprawia skuteczność terapii inhalacyjnej
- Niski opór wdechowy i wydechowy otwiera zawory swobodnie, nawet pod niskim ciśnieniem (dzieci) i przepływami.
- Dobrze widoczny zawór wydechowy pomaga zmierzyć liczbę oddechów i wstrzymywanie oddechu.
- Wyjątkowo zaprojektowany, powiększony ustnik dostosowuje się do mniejszych ust i ułatwia przełożenie z maski pediatrycznej do ustnika. Pozwala na podłączenie 22mm złącza.
- Możliwość demontowania ustnika i złącza ułatwia czyszczenie.
- Przejrzysta, antystatyczna komora zapewnia spójną terapię aerozolową i gotowość do użycia od razu po wyjęciu jej z opakowania.
- Złącze bezpiecznie utrzymuje inhalator ciśnieniowy z dozownikiem na miejscu.
- Wmontowany gwizdek wysokiego przepływu ułatwia pacjentowi ćwiczenie prawidłowej techniki oddychania.
- Połączenie z odpinaną maską LiteTouch VHC, która łączy przejrzystą, twardą powłokę w dającą wyjątkowo miękkie uszczelnienie z konturami twarzy, by sprzyjać komfortowi i skuteczności terapii aerozolowej.
- Płaski spód podtrzymuje stabilność i uniemożliwia toczenie.

Charakterystyka
Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania , ustnik OptiChamber Diamond oraz antystatyczna komora inhalacyjna umożliwiają dostarczenie bardziej respirabilnego leku niż sam inhalator ciśnieniowy z dozownikiem. OptiChamber Diamond jest połączony ze zdejmowaną maską LiteTouch, która została stworzona, by zapewnić komfort i optymalne uszczelnienie. Maska wykorzystuje unikalny wzór, który formuje przejrzystą, twardą powłokę dającą wyjątkowo miękkie uszczelnienie z konturami twarzy i minimalną wysokość ciśnienia, sprzyjającą komfortowi terapii aerozolowej.

Dostępne z maskami:
- mała maska (0-18 miesięcy)
- średnia maska (1-5lat)
- duża maska (powyżej 5 lat)