Naramiennik męski Veera Silver

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2602
  • Producent: Veera
  • Dostępność: Czas realizacji około 5 dni roboczych
  • 242,00 zł
  • szt.

Naramiennik męski Veera Silver
Połączone działanie srebra, miedzi i węgla nadaje właściwości bakteriostatyczne stymulując jednocześnie mikrokrążenie podskórne. Bawełna w kontakcie ze skórą oraz ergonomiczny splot materiału zapewniają wyjątkowy komfort zarówno kobietom jak i mężczyznom. Miękki i elastyczny naramiennik można nosić pod każdym ubraniem. Wspomaga usuwanie dolegliwości bólowych o charakterze przewlekłym, a także stanów zapalnych. Koryguje postawę.

Produkty z kolekcji przeciwbólowej Veera Silver wspomagają:
- usuwanie bólu po urazach i w stanach zapalnych
- rehabilitację stawów po zdjęciu gipsu oraz sztywnych ochraniaczy
- usuwanie obrzęków oraz stanów zapalnych stawów
Połączone działanie srebra, miedzi i węgla nadaje właściwości bakteriostatyczne stymulując jednocześnie mikrokrążenie podskórne. Ergonomiczna struktura pozwala na swobodny ruch w stawie. Anatomicznie wyprofilowana. Wskazana w rehabilitacji pourazowej.

Kolekcja Veera Silver to wynik wieloletnich doświadczeń i poszukiwań. To przełomowe połączenie technologii i medycyny. Wysokiej jakości produkty z zawartością minerałów: srebra, miedzi i węgla wspomagają redukcję cellulitu oraz usuwanie bólu w sposób bezpieczny i naturalny. Pomiędzy wplecionymi w strukturę materiału włóknami srebra i miedzi powstaje różnica potencjału, dochodzi do mikrowyładowań. Proces ten nazywa się mikroelektrostymulacją i polega na wykorzystaniu prądu elektrycznego do celów terapeutycznych. Jest to terapia skuteczna i nieinwazyjna, stosowana przy dolegliwościach takich jak bóle mięśniowo-szkieletowe, choroby stawów oraz następstwa urazów stawowych. Działanie uśmierzające ból tłumaczy się przerywaniem drogi przesyłania impulsów receptorów bólu z obrzeży systemu nerwowego (Gate Control). Dodatkowo, produkty Veera Silver zastosowane bezpośrednio na skórę powodują lokalny wzrost temperatury, który sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych i znieczula. Zmniejsza także napięcie mięśniowe.

Aby zapewnić maksymalny komfort produkty wykonano z miękkiej i przyjemnej dla skóry bawełny. Zawartość srebra nadaje produktom właściwości bakteriobójcze, zapewnia bezpieczeństwo i higienę. Tkanina, z której wykonana jest kolekcja Veera Silver zawiera także miedź, ze względu na jej właściwości antybakteryjne oraz grzybobójcze. Metaliczne jony miedzi pomagają zmniejszyć ryzyko infekcji oraz wspomagają profilaktykę grzybicy. Węgiel ze względu na swoje właściwości oczyszczające oraz absorbujące wspomaga usuwanie toksyn oraz zbędnych składników przemiany materii. Obecność jonów srebra i miedzi w tkaninie pozwala utrzymać naturalny poziom flory bakteryjnej, zapobiegając tworzeniu się przykrych zapachów.

Skład: Bawełna 39,7% Poliamid 45,5% Elastan 11,5% Srebro 0,7 % Węgiel 0,7% Miedź 1,9%

Rozmiary (obwód barków):
S (od 80 do 95 cm),
M (od 100 do 115 cm),
L (od 120 do 135 cm),
XL (od 140 do 155 cm)