Kategorie

Opaska na kostkę z TEXENERGY

  • Kod: 426
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena: 40,00 zł52,00 zł
  • Poleć produkt
Aktywna walka z bólem

Opaska na kostkę z TEXENERGY 

Wyprofilowana, łatwa w użyciu. Polecana przy chorobie zwyrodnieniowej stawów, kolcu piętowym, zapaleniu ścięgien, skręceniach (bez unieruchamienia kończyny)

Skład :
Nylon 40%
Włókno elastomerowe 18%
Cynk 5%
Krzem 32% 
Miedź 5%

Aktywna Terapia z TEXENERGY to seria produktów wspomagających walkę z bólem, wykorzystująca lecznicze właściwości metaloterapii. Stosowane są one w leczeniu miejscowych obrzęków, rehabilitacji w celu odzyskania sprawności stawów oraz w eliminowaniu bólu różnego pochodzenia. Elastyczne, ergonometryczne oraz zupełnie bezszwowe wyroby Texenergy charakteryzują się skutecznością w działaniu oraz wygodą w użyciu.

TEXENERGY to nowy, opatentowany, sprzedawany w aptekach materiał, który wykorzystuje terapeutyczne właściwości miedzi, cynku oraz krzemu wpływając pozytywnie na  organizm. Połączenie miedzi oraz cynku tworzy drobniutki strumień, którego skuteczność działania wzmagana jest przez krzem, a który funkcjonuje zgodnie z indywidualną kwasowością lub zasadowością organizmu ma więc właściwości dostosowywania się do potrzeb organizmu wpływając tym samym na poprawę zdrowia.

Właściwości TEXENERGY:
grzybobójcze,
przeciwpotliwe (redukuje nadmierną potliwość, eliminuje przykry zapach),
ujędrnia skórę,
zapobiega otarciom i zaczerwienieniom skóry,
przyspiesza gojenie ran,
poprawia mikrokrążenie,
generuje pole magnetyczne,
uzupełnia niedobory miedzi, krzemu i cynku.

Tabela rozmiarów:  
                                  S             M          L
Obwód pięty (cm):   22-27   27-32     32-37