Kategorie

Podkolanówki z TEXENERGY

  • Kod: 429
  • Dostępność: Dostępny
  • Cena: 41,50 zł76,40 zł
  • Poleć produkt

Podkolanówki UNISEX z TEXENERGY

Bardzo miękkie, utrzymują się na nodze bez zsuwania się. Działają wspomagająco przy przemęczeniu oraz kurczach mięśni, profilaktyce schorzeń reumatycznych, eliminowaniu opuchlizny oraz uczucia ciężkości nóg, biostymulacji krążenia, eliminowaniu obrzęków miejscowych. Podkolanówki działają jak termoregulator schładzając nogi w lecie oraz rozgrzewając w zimie.

Skład :
Nylon 53%
Włókno elastomerowe 5%
Krzem 18%
Cynk 12% 
Miedź 12%  

Aktywna Terapia z TEXENERGY to seria produktów wspomagających walkę z bólem, wykorzystująca lecznicze właściwości metaloterapii. Stosowane są one w leczeniu miejscowych obrzęków, rehabilitacji w celu odzyskania sprawności stawów oraz w eliminowaniu bólu różnego pochodzenia. Elastyczne, ergonometryczne oraz zupełnie bezszwowe wyroby Texenergy charakteryzują się skutecznością w działaniu oraz wygodą w użyciu.

TEXENERGY to nowy, opatentowany, sprzedawany w aptekach materiał, który wykorzystuje terapeutyczne właściwości miedzi, cynku oraz krzemu wpływając pozytywnie na  organizm. Połączenie miedzi oraz cynku tworzy drobniutki strumień, którego skuteczność działania wzmagana jest przez krzem, a który funkcjonuje zgodnie z indywidualną kwasowością lub zasadowością organizmu ma więc właściwości dostosowywania się do potrzeb organizmu wpływając tym samym na poprawę zdrowia.

Właściwości TEXENERGY:
grzybobójcze,
przeciwpotliwe (redukuje nadmierną potliwość, eliminuje przykry zapach),
ujędrnia skórę,
zapobiega otarciom i zaczerwienieniom skóry,
przyspiesza gojenie ran,
poprawia mikrokrążenie,
generuje pole magnetyczne,
uzupełnia niedobory miedzi, krzemu i cynku.

Kolor: czarne granatowe i beżowe

Tabela rozmiarów:
Rozmiar             XS        S           M             L            XL          XXL       
Rozmiar buta:  35-37   38-40     40-42      42-44       44-46      46-48