Podpiętki żelowe FootWave SOFTY

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1008
  • Producent: Footmedical
  • Dostępność: Dostępny
  • 54,00 zł
  • para

Podpiętki żelowe FootWave SOFTY

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave SOFTY stosowane są w leczeniu i wspieraniu terapii schorzeń, dolegliwości biomechanicznych oraz deformacji stóp. Podpiętki FootWave SOFTY stanowią skuteczne rozwiązanie redukujące ból, odciążające i amortyzujące w obrębie tyło- i śródstopia.
Dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu wyprofilowaniu wkładek, zgodnie z biomechaniką kończyny dolnej, efektywnie wspierają leczenie takich dolegliwości jak:
- ostroga piętowa,
- zapalenie rozścięgna podeszwowego,
- płaskostopie,
- przeciążenia i ból tyłostopia (pięty).

Z bólem pięt spotykamy się często. Mogą to być bóle zmęczeniowe i przeciążeniowe, wynikające z niewygodnego i twardego obuwia, związane z tzw. ostrogą piętową (zapalenie rozcięgna podeszwowego) czy rzadkimi schorzeniami, jak martwica guza piętowego (tzw. „pięta Haglunda”). W każdym z tych przypadków należy zapewnić odciążenie i amortyzację, które przekładają się na zmniejszenie bólu i dyskomfortu. Zadbają o to specjalnie wyprofilowane wkładki FootWave SOFTY, czyli podpiętki ze specjalnego żelu, które z łatwością włożysz do niemal każdego rodzaju obuwia. To skuteczny środek przeciwbólowy dla zmęczonych i obolałych pięt.

Cechy:
- specjalny żel amortyzujący,
- odciążające wyprofilowanie tyłostopia i łuków podeszwowych,
- amortyzator kierunkowy kontrolujący ruch tyłostopia.

Rozmiary: S 35-38, M 39-42, L 43-46