Koszty i sposoby dostawy

 Dostawy i formy płatności

1. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem:
- Poczty Polskiej (czas dostawy 2-6 dni robocze),
- Firmy kurierskiej (czas dostawy 2-6 dni robocze)
- InPost – Paczkomaty (czas dostawy 2-6 dni robocze).

 

2. Klient może wybrać następujące formy płatności:
- gotówka (należność pobiera listonosz lub kurier),
- przelew bankowy na konto sklepu w mBanku: 22 1140 2004 0000 3902 7962 0456

3. W przypadku gdy przedmiot zamówienia ma być dostarczony poza granicami Polski, zapłaty można dokonać przelewem bankowym lub kartą płatniczą w jednym z systemów płatności elektronicznych akceptowanych w danym momencie przez Sprzedawcę. Realizacja zamówienia nastąpi po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia przez podmiot realizujący płatność poprawnego wykonania płatności.  Przesyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej wg aktualnego cennika Poczty Polskiej.

4. Standardowo zamówienia realizowane są w ciągu 2-6 dni roboczych. Czas realizacji uzależniony jest od dostępności w magazynie wszystkich zamówionych produktów. W przypadku problemów z realizacją zamówienia (wydłużający się czas realizacji czy braki w magazynie) Klient zostanie o tym poinformowany, aby mógł podjąć decyzję o dalszym losie zamówienia.  

5. Dostawa na terenie Polski odbywa się za pośrednictwem:
- Poczty Polskiej. Koszt przesyłki wynosi od 11,00zł do 34,05zł (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej) w zależności od wybranej formy płatności i wagi produktu. 
- Firmy kurierskiej DPD. Koszt przesyłki wynosi: 25,00zł w przypadku przesyłki płatnej przy odbiorze lub 20,00 zł w przypadku przesyłki zapłaconej przelewem lub kartą.                               - InPost – Paczkomaty. Koszt przesyłki wynosi: 13,99 zł.